Останні відгуки
- Магазин "Озон"0014.11.21 року придбала телевізор в цьому магазині для своєї мами . Попри те, що я з великою довірою і повагою став...майже 4 роки тому
- Комфорт Оптика05Христина дуже приємна в спілкуванні та професіонал своєї справи.Рекомендуюмайже 4 роки тому
- Стоматологічна клініка "Діамант"00Затишна обстановка, ввічливий медперсонал, ну і, звичайно ж, лікарі. Швидка і якісна робота, турбота і увага, л...майже 4 роки тому
- Паб "Файне місто"00Не сподобалось.!!!!!!!! Прийшли в заклад приблизно о 22.20, чекали на офіціанта хвилин 10. Пішла, перепинила дівчинк...майже 4 роки тому
- Адвокат "Іщук Костянтин Валентинович"01Усім доброго дня ! Звертався до адвоката Констянтина Валентиновича по справі прийняття спадщини (з простроче...майже 4 роки тому
- ПП "Тернвояж"02Сподобалось:все Не сподобалось:немає Загальне враження:Дякуємо за відмінний сервіс і комфортабельний авто...майже 4 роки тому
- Агенція нерухомості "Басараб"06Загальне враження:Уже не перший раз користуюсь послугами цієї агенції. Рекомендую!!! Високий професіоналізм та порядність Людмили Богданівни мають право отримати найвищу оцінку! Дякую!майже 4 роки тому
- Автошкола "Форсаж"01Закінчила автошколу цього року ; все сподобалось,хороша автошкола та чудовий підхід до учнів. Дистанційне на...майже 4 роки тому
- Агенція нерухомості "Басараб"06Багато разів користувалася допомогою цієї агенції. Рекомендую!!! Людмила Богданівна досвідчений спеціаліст, ...майже 4 роки тому
- Аляска My Water shop02Не сподобалось...майже 4 роки тому
- Сервіс ремонту техніки "SAMSUNG"01Загальне враження: Не одноразово ремонтували техніку в цьому сервісі, досить швидко відремонтували, якщо на ...майже 4 роки тому
- Агенція нерухомості "Басараб"06Купували квартиру з допомогою пані Людмили, дуже задоволені співпрацею. Професійна, грамотна, інтелігентна...майже 4 роки тому
- Нотаріус "Бадер Лілія Володимирівна"03Кваліфікований спеціаліст. Надала юридичну консультацію, зрозуміло та доступно розянила алгоритм дій для в...майже 4 роки тому
- Спортивна студія "VenStudio"04Раджу!!! Дітиськи задоволені!!! Привітний персонал!!! Зал в центрі міста! Враження позитивні!!!майже 4 роки тому
- Кондитерська "Окраса Свята Тернопіль"00Дуже смачно, замовляла і тортик і капкейки, а також пряники. Все свіженьке, діти у захваті. Брала для дітей у садок і школу. Рекомендую https://www.instagram.com/okrasa_svyataмайже 4 роки тому
- Спортивна студія "VenStudio"02Дуже хороше місце розташування (Мазепи).Зручно добиратися з будь-якого куточка міста.Приємний адміністратор ...майже 4 роки тому